Złóż wniosek o świadczenie Dobry Start przez Internet

Dobry Start to rządowy program wsparcia, w ramach którego rodziny raz w roku otrzymują na każde uczące się w szkole dziecko jednorazowe świadczenie na wyprawkę szkolną w wysokości 300 zł niezależnie od dochodów.

Przyjmowanie wniosków o świadczenie „Dobry Start” drogą tradycyjną (papierową), czyli osobiście w urzędzie/ośrodku pomocy społecznej właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania lub za pośrednictwem poczty rozpocznie się 1 sierpnia.
Jednak już miesiąc wcześniej – od 1 lipca wniosek będzie można złożyć drogą elektroniczną przez Internet przy użyciu kanału bankowości elektronicznej w Banku Spółdzielczym w Gryfinie.


Szczegóły programu na stronie: https://empatia.mpips.gov.pl


Złóż wniosek o świadczenie Rodzina 500 plus przez Internet

Program Rodzina 500 plus to nieopodatkowane 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także na pierwsze lub jedyne dziecko. To nawet 6.000 zł netto rocznego wsparcia dla dziecka. Świadczenie wychowawcze to wsparcie długofalowe. Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin.

Wniosek można złożyć drogą elektroniczną przez Internet przy użyciu kanału bankowości elektronicznej w Banku Spółdzielczym w Gryfinie.


Szczegóły programu na stronie https://www.mpips.gov.pl

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
Bank Spółdzielczy 2014 roku
Średnie kursy walut NBP z dnia: 2021-09-24
EUR 1 EUR 4,6085
USD 1 USD 3,9268
CHF 1 CHF 4,2494
GBP 1 GBP 5,3866
300 dla ucznia     |     500 plus
500 plus 300 dla ucznia
INFORMACJE DODATKOWE
Bankowy Fundusz Gwarancyjny Generali Zastrzeżenia kart Dbaj o bezpieczeństwo w sieci
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z niej oznacza ich akceptację. Akceptuję | Więcej informacji